Hakkımızda

Cast Ajans Ankara

SETROOM AJANS 2010 yılında Radyo Televizyon ve Sinema mezunu, medya sektöründe 8 yıllık aktif çalışma hayatı ile deneyim kazanan Gizem Cengiz tarafından kurulmuştur.

Biliyoruz ki SETROOM; medya sektöründe profesyonel kaliteli ve en önemlisi güvenilir bir iş anlayışı temel hedef olmalıdır. Bizler de SETROOM ailesi olarak profesyonel ve güvenilir şekilde sizleri kariyer hedeflerinize ulaştırmaya çalışırken en doğru şekilde rota belirleyerek hizmet vermekteyiz. Ve yine biliyoruz ki başkalarının hayallerine ulaşmasına yardım edersek bizler de kendi hayallerimize ulaşırız.

SETROOM Ajans ; TV Reklam Sinema dünyasının öncü firmaları ile sizlerin arasında aracı kurum olarak yönlendirme yapmaktayız. Günümüzde televizyon camiasında, ekranlarda yer almak zor gibi görünse de aslında TV dizilerinde ve son dönemde Türk Sineması’nda sektörün ne kadar büyüdüğünü baz alarak her yaştan insana ihtiyaç olduğunu anlamak hiç de zor değil. Bünyemizde oluşturduğumuz portföyümüzü uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızın çalışmaları ile projelere tanıtarak sunmaktayız. Profesyonel olan ya da olma yolunda ilerlemek isteyenlerin toplumsal ahlak ve değerler doğrultusunda kariyer kapılarını açıyoruz.

Ajansımız sadece dizi ve film projeleri ile sınırlı kalmayarak reklam çekimleri, modellik ve mankenlik, tanıtım stand host-hostesi, katalog çekimleri alanlarında da faaliyet göstermeye devam ediyor. Aynı zamanda prodüksiyon ve eğitim hizmetleri de sunarak ailemizi büyütmekteyiz.

Ayrıca SETROOM Ajans Olarak Belirtmek İsteriz ki Bizlere deneyim kazandırmış olan TRT İç Yapım, MGA yapım, Ay Yapım, Med Yapım, TMC Yapım, Tims Yapım, D Prodüksiyon, Limon Yapım, Mint Prodüksiyon, Focus Film, Erler Film, Pastel Film, DTA Yapım, O3 Prodüksiyon, Gold Yapım, Pana Film, Avşar Yapım, Kanal D, ATV, Star Tv, Fox Tv’ye teşekkürleri borç biliriz.

SETROOM Ajans Olarak ;

Oyuncu İhtiyaçları SETROOM Ajans Tarafından Karşılanmakta,

Çocuklar ekrandaki dizilerin en masum, en şirin ve en güzelleridirler. Onları ekranlara taşıyan kurum ise pedagog onaylı SETROOM ajansdır.

SETROOM Ajans Başvurularınızı Büyük Bir Titizlik İle İnceleyip Onaylandıktan ve Çekimleriniz Yapıldıktan Sonra Projelere Sunulursunuz. Onayınız Geldikten Hemen Sonra Profesyonel Oyuncu Yönetmenlerimiz ve Menajeriniz İle Sizi Rolünüze En İyi Şekilde Biz Hazırlıyoruz.

SETROOM Ajans Olarak Diğer Tüm Hizmetlerimizi. SETROOM Ajans Hizmetler Kısmından İnceleyebilir Ve Kolay Bir Biçimde SETROOM Ajansa Başvuru Yapabilirsiniz.

 

Vizyon Misyon

Menajerlik ve medya hizmetleri konusunda günümüze kadar yüzlerce referansı olan Setrom Ajans reklam, sinema ve televizyon dünyasına yeni yüzler kazandırmaktadır. Setroom kadrosunda bulunan oyuncular, Setroomun deneyimli ekibiyle beraber doğru zamanda doğru firmalarla iş hayatına devam etmektedir. Kadromuzdaki herkesin mesleki kariyerleri devam ederken gerekli olan finansal ve hukuki alanda destek almaları da sağlanmaktadır. Tüm bu süreci uzman kadromuz yönetmektedir.

 

Hayallerine Ulaşmak İçin Hemen Başvur