Çocuk Katalog Çekimi

Çocuklar ekrandaki dizilerin en masum, en şirin ve en güzelleridirler. Onları ekranlara taşıyan kurum ise pedogog Onaylı Setroom ajansdır.

Çocukların oyunculuk alanında yetenekleri varsa ve bu alanda ilerlemek istiyorsa ailelerinin desteği ile Setroom cast ajansına başvurulmalıdır. 18 yaşının altındaki bireyler çocuk olarak nitelendirildiğinden Setroom ajansına başvurmak için ailelerinin resmi olarak izin vermesi gerekir. Aileleri ile sözleşme yapan Setroom cast ajansı ilk olarak çocukların fotoğraflarını başvuru formunda istemektedir

Setroom ajans tercih ettiği çocukların fotoğraflarını internet sitelerinde yayınlamaktadır. Yapım şirketlerinin aradığı özellikteki çocukların bir kaçını yapım şirketine yönlendiriyor. Yapım şirketinin tercih ettiği çocuklar dizilerde oynayabiliyorlar ve Katalog Çekimlerinde model olarak değerlendirilebiliyor.

Çocukların belirlediği alanda ilerleyebilmesi Setroom Ajans’a kayıt olmasıyla başlar. Eğer çocuk oyuncular kendilerini halka sevdirirse önleri açılır ve zirveye ulaşabilirler. Setroom ajans kadrosunda bulundurduğu çocuklara en iyi eğitim vererek geleceğin en iyi oyuncu unvanına sahip olmalarını hedeflemektedir. Çocuk oyunculara her türü imkânları oluşturan Setroom ajans çocukları sadece oyunculukta ilerletmiyor. Onların yeteneklerine göre katalog çekimlerine, reklam filmlerine ve oyunculuğa yöneltiyor.

Çocukların güvenilir yerlerde oyunculuk deneyimlerini geliştiren Setroom Ajans onlara geniş imkan sağlamaktadır. Çocuklar İçin en iyi imkanları sağlayan Setroom ajans çocuklarınızın oyuncu olabilmesi için Setroom cast ajansının internet sitesinden başvuru formunu doldurarak ajansımızdan geri dönüşü beklemelisiniz.

İnternetteki başvuru formunu doldururken çocuğunuzun kimlik bilgilerini, iletişim bilgileri, hangi alanda ilerlemek isteğini ve resmini belirtmelisiniz.

Çocuklar ve yapım şirketlerinin arasında bir bağ niteliği olan Setroom cast ajans bu sektöre en iyi şekilde hazırlayan kurum niteliği de taşımaktadır.