Kırmızı Oda dizisi her Cuma TV8 ekranlarında ekrana geliyor. Birçok insan Kırmızı Oda’daki hikayeleri merak ediyor. Kırmızı Oda’daki Alya karakteri en çok araştırılan konulardan bir tanesi. Melisa Sözen’in canlandırdığı Ayla karakterinin gerçek hikayesi merak ediliyor. İşte Kırmızı Oda Alya karakteri hakkında bilgiler!

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi her Cuma izleyiciyi ekrana topluyor. Birçok insan Kırmızı Oda’daki hikayelerin aslında gerçek hayattan hikayeler olduğunu biliyor. Kırmızı Oda’daki Alya karakterinin hikayesi de merak ediliyor. Peki ama Kırmızı Oda Alya kim? Kırmızı Oda Alya Gerçek hikayesi ne? Melisa Sözen instagram!

Kırmızı Oda Alya kim?

Kırmızı Oda’daki Alya karakterini Melisa Sözen canlandırmaktadır.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Kırmızı Oda oyuncuları arasında Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan bulunuyor.

 

KIRMIZI ODA KONUSU NEDİR?

Yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun bir Psikiyatri kliniğinde geçen yaşanmış olaylardan esinlenerek uyarlanmıştır.

“Kırmızı Oda” dizisinde başrol oyuncusu Binnur Kaya, psikiyatri kliniği sahibi bir psikiyatristi canlandırıyor. Psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatlarının ele alınacağı “Kırmızı Oda”da izleyici ile buluşacak her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak ve belki de izleyiciler Kırmızı Oda’da kendinden parçalar bulacak.Kliniğe gelen hastalar, o güne kadar kimseye söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de o hikayelerde kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair izleri fark edecek.

Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
udemy paid course free download
download redmi firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy free download