Kaderimin Oyunu dizisi konusu nedir, nerede çekiliyor? Star Tv Kaderimin Oyunu dizi oyuncuları kimler?
Kaderimin Oyunu adlı dizi ile ilgili ilk tanıtım fragmanı yayınlanıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken sezonun iddialı dizileri arasında olabileceği düşünülen Kaderimin Oyunu yakında Star Tv ekranlarında yayına girecek. Peki Kaderimin Oyunu dizisi konusu nedir, nerede çekiliyor, oyuncu kadrosunda kimler var?

Star Tv ekranlarında çok yakında başlayacak olan Kaderimin Oyunu dizisinin ilk tanıtımı bu akşam yayınlanacak. Fragman görüntüleri ile birlikte izleyiciler tarafından merak edilen Kaderimin Oyunu oyuncu kadrosu ve konusuna ilişkin detayları bu haberimizde derledik. İşte Kaderimin Oyunu dizi konusu ve oyuncu kadrosu…

KADERİMİN OYUNU DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Yönetmenliğini Emre Kabakuşak, yapımcılığını ise Nazlı Heptürk’ün yaptığı hikayesini Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı Kaderimin Oyunu için set hazırlıkları başladı.

Kaderimin Oyunu dizisinin konusu : Üvey annesi tarafından büyütülen Asiye, zorlu geçen çocukluk döneminden sonra 17 yaşına gelince evden kaçma kararı alır. Cemal ile tanışan Asiye, onunla evlenir. Çiftin Nergis ve Umut isimi iki çocuğu dünyaya gelir ama geçim sıkıntısı yaşanır ve bu evliliğe gölge düşer.

Cemal hem eşini hem de iki çocuğunu daha iyi bir yaşam için bırakıp gider. Helin isimli varlıklı kadın Cemal’in aklını çeler ve onu ailesinden koparınca da Asiye, iki çocuğu ile yaşam mücadelesine başlar. Asiye, bu yaşam mücadelesi sırasında Mahir ile karşılaşır ve tüm kaderi bir anda değişir.

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Kaderimin Oyunu dizisinin başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak yer alacak.

Meriç Aral, Kaan Çakır ve Esra Dermancıoğlu gibi kendisini kanıtlamış isimler dizinin ekibinde yer alacak. NGM Medya tarafından oyuncular ile görüşmeler yapılarak anlaşma sağlandı.

Ardından ise Cemre Melis Çınar’ın dizide Meral karakterini canlandıracağı öğrenildi.

Oyuncu kadrosu ile dikkat çeken isimlerin bir araya geldiği bir yapım konumuna gelen dizi en çok da Akın Akınözü’nün farklı bir karakter ile ekrana dönecek olması noktasında dikkat çekiyor.

Hercai isimli dizideki Miran karakteri ile kısa sürede ünlenen oyuncu, şimdi çok farklı bir karakter ile önemli bir sınav verecek.

 

KADERİMİN OYUNU DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kaderimin Oyunu adlı dizi Amasya’da çekilmektedir.

AMASYA VALİSİ DİZİ SETİNİ ZİYARET ETTİ

Amasya Valisi Mustafa Masatlı ve Belediye Başkanı Mehmet Sarı, kentte çekimlerine başlanan ‘Kaderimin Oyunu’ adlı dizinin setine ziyarette bulunarak ekiptekilere yörede yetiştirilen hünnaptan ikram ettiler.

Oyuncu seçmeleri figüran seçmeleri Ankara’nın en iyi En güvenilir ajansı Menejer seçmeleri Ankara dizi seçmeleri ve Cast oyuncu kirpi ajans ve melodram ajans seçmeleri Setroom Ajans ta yapılıyor güvenilir dürüst ajans setroom. Dizilerde nasıl oynayabilirim kayıt başvuru replik çocuk ünlüler dizi castajansankara

Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
download udemy paid course for free
download lenevo firmware
Download WordPress Themes
free download udemy paid course