Setroom Cast Ajans

TRT1’de Perşembe akşamları yayınlanan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölümüyle ekrana geliyor. Midilli’den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan yapımı ilk kez izleyecekler Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı konusu ne, oyuncuları kimler sorusuna yanıt arıyor. Engin Altan Düzyatan Oruç Reis, Ulaş Tuna’nın Hızır Reis’i canlandıracağı dizi hakkında sorgulamalar akşam saatlerinde artacak. Peki Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı konusu ne, oyuncuları kimler? Barbaroslar konusu ve oyuncu kadrosu!

Osmanlı amirali (kaptan-ı derya) Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatını anlatan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı konusu ve oyuncuları ile merak ediliyor. Yapımda Osmanlı Dönemi’ne damga vurmuş karakterler rol alırken bu karakterleri canlandıracak başrol oyuncuları arasında Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe bulunuyor. Peki Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı konusu ne, oyuncuları kimler? Barbaroslar konusu ve oyuncu kadrosu!

Osmanlı amirali (kaptan-ı derya) Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatını izleyeceğimiz Barbaros dizisi Midilli’den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alıyor. Barbaros oyuncuları ise şu şekilde;

BARBAROSLAR AKDENİZ’İN KILICI OYUNCULARI KADROSU
Ulaş Tuna (Barbaros Hayrettin Paşa veya diğer adıyla Hızır Reis)

Engin Altan Düzyatan (Oruç Reis)

Yetkin Dikinciler (İshak Reis)

Caner Topçu (İlyas Reis)

Bahadır Yenişehirlioğlu

Melis Babadağ

Pelin Akil

Gülcan Arslan

Yiğit Özşener

Devrim Evin

İsmail Filiz

Midilli’den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı izleyiciyle Perşembe akşamları buluşuyor.

Oyuncu seçmeleri figüran seçmeleri Ankara’nın en iyi En güvenilir ajansı Menejer seçmeleri Ankara dizi seçmeleri ve Cast oyuncu kirpi ajans ve melodram ajans seçmeleri Setroom Ajans ta yapılıyor güvenilir dürüst ajans setroom

Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
udemy course download free
download intex firmware
Download WordPress Themes
free download udemy course