Netflix platformunda yayınlanan gençlik ve komedi türündeki Türk internet dizisi olan AŞK 101 fırtına gibi bir giriş yaptı. 1998 yılında geçen ve günümüze uzanan Aşk 101, okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutmak üzere plan yapan 17 yaşında bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor. 24 Nisan Cuma günü izleyicilerle buluşan ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan AŞK 101 dizisinin yönetmenliğini Ahmet Katıksız yaparken, senaryo Meriç Acemi’ye ait. AŞK 101 dizisinin heyecanla beklenen 8 bölümlük 1. sezonu büyük beğeni topladı. Peki, Aşk 101 konusu ne, 2. sezon ne zaman çıkacak? Aşk 101 nasıl izlenir, oyuncuları kimler? Detaylar haberimizde…

Netflix’in yeni Türk dizisi Aşk 101, son günlerde en çok konuşulan konuların başında geliyor. Aşk 101’in 8 bölümlük ilk sezonu 24 Nisan’da Netflix’te gösterime girmişti. Konusu ve oyuncuları ile dikkatleri üzerine çeken dizi, kısa süre içerisinde Netflix’te en çok izlenenler arasında yer aldı. Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın yaptığı dizinin senaryosu Meriç Acemi’ye ait. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Kubilay Aka, Pınar Deniz, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, İpek Yazıcı, Selahattin Paşalı, Bade İşçil ve Tuba Ünsal’ın rol aldığı, yönetmenliğini ise Deniz Yorulmazer ve Ahmet Katıksız’ın üstlendiği Aşk 101’İn 2. sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor.

1998 yılında geçen ve günümüze uzanan Aşk 101,okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutmak üzere plan yapan 17 yaşında bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor. Öğretmenlerini yeni basketbol koçlarına aşık etmek üzere işe koyulduklarında ise asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar.

Çıktıkları bu yolculukta birbirleri hakkında bildiklerinden çok daha fazla ortak noktaları olduğunu, beraberken ne kadar güçlü olduklarını ve sevginin zorla var edilemeyeceğini fark ederler. Pınar Deniz, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı ve Kaan Urgancıoğlu gibi başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Meriç Acemi’nin kaleme aldığı Aşk 101’in yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer oturuyor.

Dizi çekimleri İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan Maçka – Akif Tunçel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleşti.

Aşk 101 1. sezon 2. bölüm: Grup, Işık’ın yardımıyla Burcu ve Kemal’in bir rock konserinde bir araya gelmesini sağlar. Konserden sonra Kemal, Burcu’yu evine bırakmayı teklif eder.

Aşk 101 1. sezon 3. bölüm: Burcu ve Kemal aralarındaki çekimi fark eder. Eda, Kerem ile arasına mesafe koyar. Sinan, Işık’a açılma konuusunda tereddüt yaşamaya devam eder.

Aşk 101 1. sezon 4. bölüm: Işık, Eda’yı hayallerinin peşinden koşmaya teşvik eder. Grup, Tuncay’ı sınar ve onun Burcu’yu hak etmediğini fark eder..

Aşk 101 1. sezon 5. bölüm: Osman, Tuncay’ı karanlık bir işe çeker. Ancak bu ortaklık beklenmedik şekilde sonuçlanır. Işık ise Burcu ve Kemal’in birlikte çalışması için bir bahane bulur.

Aşk 101 1. sezon 6. bölüm: Eda, Işık ve Burcu aştan konuşur. Yetiişkin Işık, doğum gününü arkadaş grubuyla birlikte Boğaz’da kutladıkları akşamı anımsar..

Aşk 101 1. sezon 7. bölüm: Tuncay, Burcu’ya kötü bir haber verir. Okul laboratuvarında yaşanan bir olay, Necdet için bardağı taşıran son damla olu. Grup, okuldan atılmayla karşı karşıya kalır.

Aşk 101 1. sezon 8. bölüm: Öğretmenler, herkesin içinde özür dileyip pişmanlıklarını dile getirmeleri karşlığında gruba son bir şans verir. Kemal ve Burcu, onlara oynanan oyunu öğrenir.

 

Kaan Urgancıoğlu – Kemal
Pınar Deniz – Burcu
Kubilay Aka – Kerem
Alina Boz – Eda
Mert Yazıcıoğlu – Sinan
Selahattin Paşalı – Osman
İpek Filiz Yazıcı – Bade İşçil – Işık
Müfit Kayacan – Necdet

Oyuncu seçmeleri figüran seçmeleri Ankara’nın en iyi En güvenilir ajansı Menejer seçmeleri Ankara dizi seçmeleri ve Cast oyuncu kirpi ajans ve melodram ajans seçmeleri Setroom Ajans ta yapılıyor güvenilir dürüst ajans setroom

Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download lenevo firmware
Premium WordPress Themes Download
udemy course download free