Ülkemizde ki sinema ve dizileri incelediğimizde önceki yıllara nazaran daha kaliteli olduğunu rahatlıkla görmekteyiz.  İzleyici daha fazla ilgi gösterdiği bu dönemde yatırımlar ve bütçelerde git gide artmaktadır. Setroom Ajans Yeni projelerde yeni yüzler ve yeni oyuncular arayan yönetmen ve yapımcılar bu ihtiyaçlarını oyuncu ajanslarından karşılamaktadır. Özellikle de dizi sektörü son dönemde ciddi bir yükselişe girerek önemli yapıtların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Keza beyaz perde de aynı şekilde çeşitli kaliteli filmlerin seyirci ile buluştuğu bir dönemi yaşamaktadır. Seyirci emeğe saygı göstermekte ve kaliteli projelere hakkını vererek takip etmektedir. Artan bu sektörde ise en büyük sorunlardan biri kuşku yok ki, dizi sinema oyunculuğu alanında yeni yüzlerin sektöre kazandırılmasında yaşanmaktadır. Fakat bu sorunu da ortandan kaldıran ajanslar İçinde Setroom Ajans piyasaya kaliteli isimleri kazandırmakta önemli bir görevi üstlenmektedir.

Oyuncu İhtiyaçları Setroom Ajans Tarafından Karşılanmakta

Oyuncu olmak isteyen ve de kendine güvenen oyuncu adayları ajanslara başvurarak dizi ya da sinema sektöründe bir şekilde yer almak istemektedir. Birçok kanal hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin birçok dizi yayınlamaktadır. Üstelik bazı günlerde bazı diziler arasında ciddi rekabet oluşmakta ve birbiri ile yarışmaktadır. Gerek seyirci ve gerekse de mali yapısı ile sektör önemli bir konumda bulunmaktadır. Oyuncular piyasada ki bu pastadan alabildiğince büyük dilim almak için kendini en iyi şekilde pazarlamak için büyük bir çaba içine girmektedir.
Yeni oyuncu adayları ise dizi sinema oyunculuğu konusunda eğitim almış ve kendine güveni var ise ajanslara başvurmakta ve gelecek olan teklifleri değerlendirmektedir. Öncelikle oyuncu adayları ister dizilerde olsun ya da filmlerde olsun bir şekilde bir projede yer almak ister. Yer aldığı proje ve rolü ne kadar dikkat çekici olursa bir sonraki iş teklifleri de ona göre daha iyi ve ciddi projeler ile karşılaşır. Oyuncu adayları dizi ve sinema oyunculuğu konusunda kendine güveni varsa başvuru yaparak ve kişisel özelliklerini en iyi şekilde belirterek kısa sürede iş teklifi ile piyasada yer alabilirler.

Çocuklar ekrandaki dizilerin en masum, en şirin ve en güzelleridirler. Onları ekranlara taşıyan kurum ise pedogog Onaylı Setroom ajansdır.

Çocukların oyunculuk alanında yetenekleri varsa ve bu alanda ilerlemek istiyorsa ailelerinin desteği ile Setroom cast ajansına başvurulmalıdır. 18 yaşının altındaki bireyler çocuk olarak nitelendirildiğinden Setroom ajansına başvurmak için ailelerinin resmi olarak izin vermesi gerekir. Aileleri ile sözleşme yapan Setroom cast ajansı ilk olarak çocukların fotoğraflarını başvuru formunda istemektedir

Setroom ajans tercih ettiği çocukların fotoğraflarını internet sitelerinde yayınlamaktadır. Yapım şirketlerinin aradığı özellikteki çocukların bir kaçını yapım şirketine yönlendiriyor. Yapım şirketinin tercih ettiği çocuklar dizilerde oynayabiliyorlar ve Katalog Çekimlerinde model olarak değerlendirilebiliyor.

Çocukların belirlediği alanda ilerleyebilmesi Setroom Ajans’a kayıt olmasıyla başlar. Eğer çocuk oyuncular kendilerini halka sevdirirse önleri açılır ve zirveye ulaşabilirler. Setroom ajans kadrosunda bulundurduğu çocuklara en iyi eğitim vererek geleceğin en iyi oyuncu unvanına sahip olmalarını hedeflemektedir. Çocuk oyunculara her türü imkânları oluşturan Setroom ajans çocukları sadece oyunculukta ilerletmiyor. Onların yeteneklerine göre katalog çekimlerine, reklam filmlerine ve oyunculuğa yöneltiyor.

Çocukların güvenilir yerlerde oyunculuk deneyimlerini geliştiren Setroom Ajans onlara geniş imkan sağlamaktadır. Çocuklar İçin en iyi imkanları sağlayan Setroom ajans çocuklarınızın oyuncu olabilmesi için Setroom cast ajansının internet sitesinden başvuru formunu doldurarak ajansımızdan geri dönüşü beklemelisiniz.

İnternetteki başvuru formunu doldururken çocuğunuzun kimlik bilgilerini, iletişim bilgileri, hangi alanda ilerlemek isteğini ve resmini belirtmelisiniz.

Çocuklar ve yapım şirketlerinin arasında bir bağ niteliği olan Setroom cast ajans bu sektöre en iyi şekilde hazırlayan kurum niteliği de taşımaktadır.

Dans etmeye yeteneği olan, dans etmeyi sevenler klip dansçısı olarak sevdiğiniz işi zevkle yapabilirler. Setroom Ajans bu konuda size gereken güveni verecek ve bu konuda yeteri beceriye zamanla sahip ilerleyen dönemler profesyonel bir dansçı konumuna geleceksiniz. Klip dansçısı olarak birçok ünlü sanatçıyla çalışabilir, kliplerinde onlara eşlik edebilir zamanla tanınan bir dansçı haline gelebilirsiniz. Klip’e uygun dans figürlerini sergileyerek zamanla aranan klip dansçısı olabilirsiniz. Pek çok klip dansçılarıyla birlikte ön plana çıkmış ve izlenmiştir. Bazen klipler, şarkının önüne geçerek izleyenlere keyif vermektedir birçok sanatçı klibine özen göstermektedir. Şarkının ritmine uygun bir dans ve klip dansçıları ile birlikte sanatçı başarılı bir klip oluşturur ve ona bu başarısında klip dansçıları eşlik eder. Çok kolay bir şekilde başvurabilir sizde klip dansçısı olup yeteneğinizi konuşturabilirsiniz.

Organizasyonlarda Ve Açılışlarda Tercih Ediliyor

Günümüzde klipler ön planda olmakla beraber klip dansçıları, çeşitli organizasyonlarda açılışlarda, etkinliklerde yer alabilirler. Profesyonel bir dansçı olmak imkânsız değildir hiç kimse doğuştan profesyonel dans edebilme yeteneğine sahip değildir. Dans etmek çok kolay bir iş olmayıp özgüven gerektirmektedir. Bu yolda emeğinizi, zamanınızı, çabanızı harcayarak hedefinize ulaşabilir ve profesyonel bir dansçı olabilirsiniz. Kendiniz uygun dans stilini seçin bale hariç yeteneğinize birçok dansı aynı anda yapabilirsiniz. Klip dansçısı olmak istiyorsanız olumsuz düşüncelere tamamen kapatın kendinizi ve ona göre hareket edin daha önceden deneyip, başaramayan insanların sizi yıldırmasına izin vermeyin sonuç itibariyle herkes aynı değildir. İnancınız, konsantrasyonunuz, beceriniz ve yaptığınız pratiğinizle profesyonel bir dansçı haline gelebilirsiniz.

Mükemmel bir dansçının vücudunun esnek olması gerekir, çeşitli sporlar yaparak vücudunuzu dans etmeye müsait bir esnekliğe getirebilirsiniz. Klip dansçısı olarak hem severek hem de profesyonel bir şekilde işinizi yapabilirsiniz. Yaptığınız iş eğlenceli olduğu için kendinizi sürekli pozitif hissedeceksiniz. Bazı klipler şarkıların daha çok dinlenmesine ve izlenmesine sebep olur. Bu klip dansçılarının sergilediği dans performansı sayesindedir. Profesyonel Eğitim Alan Setroom Ajans  dansçıları ,klip dansçıları sanatçıya eşlik edip uygun ritimde dans ederler. Profesyonel bir dansçı olarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Katalog çekimlerini profesyonel ekipmanlarla, eğitimli ve alanında deneyimli fotoğrafçılarla SETROOM Ajans Olarak gerçekleştiririz. Yolculuğun Başından ki Siz Değerli Oyuncu Adaylarımızı Profesyonel Olarak Projelerimize Sunmak İçin Çalışmaktayız.

Modellik ve Fotomodellik, bay ve bayan ayrım yapılmadan yapılan bir meslektir. Sadece podyumda yürümekle yapılan bir iş değildir. Modelliğin birçok farklı şekillerde yapılan türleri bulunmaktadır. Bu türlerden en çok tercih edileni ise modellik ve fotomodelliktir. Genellikle kriterlere uygun olarak seçilen bu kişiler, saatlerce fotoğraf çekimlerine maruz kalabiliyorlar. Seroom Ajans Modelleri genelde marka tanıtımları ya da dergi kapakları için poz vermektedirler. Bu nedenle birçok açıdan fotoğraf karesi çekilmektedir. Çekim yapılması gereken herhangi bir ürün için olabilir. Bu nedenle işi yaptırmak isteyen kişiler, fotomodelleri Setroom Ajans yardımıyla temin edebilmektedirler.

Nasıl Model ve Fotomodel Olunur?

Öncelikle model ve fotomodel olmak isteyen kişinin kriterlere uyması gerekmektedir. Kriter olarak nitelendirilen özellikler ise, yüzünüzün karşı tarafı etkileyecek bir güzellikte olması gerekmektedir. Her ne kadar ayrım yapılmadığı iddia edilse bile modellik ve fotomodellik için seçilen kişiler renkli gözlü kişilerden oluşmaktadır. Bu kriterlerde kilo sınırı kesinlikle bulunmamaktadır. Genellikle büyük beden giyim çekimleri için kilolu bayanlar tercih edilmektedir. Bu konuda bir ayrım yapılmamaktadır. Ancak boy sınırı belli bir limitte olmaktadır. Genellikle çok kısa kişiler seçilmemektedir. Bu kriterlere uyan kişilerin ise Setroom Ajans dahilinde çalışması piyasa tanınırlığı adına önemli bir detaydır. Bu şekilde daha çabuk keşfedilmiş olursunuz. Bu ajanslar genel olarak internet üzerinden yapılan başvurulara öncelik tanımaktadırlar.

Bay ve Bayan Modellik ve Fotomodellik

Fotomodellik için bay ya da bayan olacak diye bir kriter bulunmamaktadır. Bay ya da bayan bu işi seçilen kişiler yapabilir. Belirli bir yaş sınırı da yoktur. Bu nedenle çoğu Model ve fotomodeller, bu işe çocuk yaşta başlayabiliyorlar. Setroom Ajans, her yaştan sizlerin tanıtımını yapmak için bu işi yapmaktadırlar. Eğer iyi bir reklam yapılmasını istiyorsanız, bu işin ehli olan Setroom ajanslarıyla birlikte çalışabilirsiniz. Çünkü Setroom Ajans, profesyonel olarak hizmet vermektedirler. Bu nedenle yapılan reklam kesinlikle amatörce bir iş olarak ortaya çıkmaz. Bu da işveren açısından oldukça önemli bir mevzudur. Bu işin yapılmasının en çok nedeni ise, maddi açısından getirisinin fazla olmasıdır. Model ve Fotomodeller bu iş için ciddi miktarlar kazanabilirler.

Spikerlik özellikte küçük yaşlarda televizyon dünyasının büyüsüne kapılanlar için hayalleri süsleyen bir meslektir. Spiker olmak isteyen onlarca çocuk vardır. Zamanla bu hayal değişse de spikerliği ciddi anlamda yapmak isteyenler bu mesleğin eğitimini alırlar.

 

TV ve radyo dünyasında kişilerin kendilerini geliştirmeleri gerekir. Kamera ve mikrofon önünde yapılmayan hiçbir teorik bilgi işe yaramayacaktır. Burada Setroom Ajansın Uzman Kadrosu Ve Deneyimli Pazarlama Ekibi Sizin İçin Şans Niteleğinde Bulunmaktadır.

Günümüzde spiker olmak için bazı temel kriterler vardır. Bunlardan ilki kusursuz bir diksiyona sahip olmak ve etkili Türkçe kullanımıdır. Bunlara ek olarak spiker olmak için Setroom Ajans Olarak Önerilerimiz:

 

 • Spiker olmak için ne yapmalı diyenler ilk önce eğitim almaları gerektiğini bilmeliler. Üniversitelerin Radyo, televizyon program yapımcılığı bölümü olsa da Spiker-Sunuculuk üzerine bölüm yoktur. Yine de spikerlik kursları eğitim almak için faydalı olacaktır.
 • Spiker olmak için konuştuğunuz dili en iyi şekilde kullanabilmeniz gerekmektedir.
 • Diksiyonun yanında beden dili de spiker olmak için önemli bir etkendir. Bu nedenle spiker olmak isteyenlerin beden dili eğitimi alarak jest ve mimiklerini doğru kontrol edebilmeleri gerekir.
 • Akıcı konuşmak da spiker olmak için gerekenler arasındadır. Akıcılık beraberinde anlaşılırlığa da ihtiyaç duyacağı için kelimelerin telaffuzlarını ve anlamlarını bilmeniz gerekir.
 • Hangi alanda çalışmak istediğiniz de spikerlik kariyerinizde yol gösterici olacaktır. Radyo, TV, program sunuculuğu alanlarından birini seçerek bu alanda uzmanlaşabilirsiniz.
 • Başarılı bir spiker olmak için bu işe stajyer, asistan veya muhabir olarak başlamalısınız. Yaşayarak öğrendiğiniz bilgiler kalıcı olacaktır.
 • Eğlence ve magazin programı sunuculuğu yapabilmek için görüntünüzün güzel olmasının yanı sıra ekrana da yakışmalısınız.
 • Sunduğunuz programın konusuna hakim olmalısınız. Dolayısıyla genel kültürünüzü geliştirmelisiniz. Kitap okumak ve diğer programları takip etmek yararlı olabilir.
 • Giyiminize ve makyajınıza özen göstermelisiniz. Seyirciye saygı duyduğunuz oranda izlenirsiniz.
 • Samimi ve güler yüzlü olmalısınız. İyi bir spiker olmak için insan ilişkilerinizin de gelişmiş olması gerekir.

Spiker olmak için ölçülü olmak ve iddialı olmamak da avantajdır. Yönetmenle, set çalışanlarıyla iyi geçinen bir spiker her kanalda başarıyla çalışabilir.

 

Bu Yukarda Saydığımız Bütün Kriterlerde Profesyonel Olarak Destek Ve Eğitim Faliyetlerimiz Mevcuttur.

Setroom Ajans olarak kaliteli, hızlı ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız müşterilerimize Stand Elemanı (Host-Hostes) hizmeti vermekteyiz.

 

Kongre, Toplantı Part Time Ekip Kurulumu, Host, Hostes Temini, Dönemsel İnsan Kaynağı,Fuar Hostesi, Fuar Tanıtım Hizmetleri, Stand Hostesi, LCV ve Data Girişi Hizmetleri, Data Oluşturma ve Kontrol Aramaları, Çağrı Merkezi Hizmetleri, Ofis içi Destek Personeller, Satış Destek ve Pazarlama Personelleri, Standlı ve Standsız Tanıtım Aktivitesi, Vestiyer Hizmeti, Stand Tasarım ve Uygulama, Catering Hizmetleri, Bordrolama ve Danışmanlık Hizmetleri vermekteyiz.

 

Tanıtım Hostesi ve Hostes Model, Fuar,tanıtım ve açılışlarda en büyük yardımcınız, firma temsilciniz hatta satışlarınıza destekçiniz Host, Hostes ve Mankenlerdir. Hostes temini konusunda sayısız firmaya hizmet vermiş kuruluşumuz talebinize uygun prezantable, eğitimli ve kurumunuz yapısına uygun eleman temini konusunda son derece titizdir.

 

Bu kapsamda alanının en tecrübeli ve donanımlı ekibiyle çalışan Setroom Ajans hizmet kalitesi konusunda fark yaratmayı ilke edinmiştir. Sizleri de fuar, kongre, toplantı, organizasyon, tanıtım, etkinlik ve benzeri tüm çalışmalarda bu kaliteli hizmeti alan firmalar arasında görmek isteriz.

Setroom Ajans Başvurularınızı Büyük Bir Titizlik İle İnceleyip Onaylandıktan ve Çekimleriniz Yapıldıktan Sonra Projelere Sunulursunuz. Onayınız Geldikten Hemen Sonra Profesyonel Oyuncu Yönetmenlerimiz ve Menajeriniz İle Sizi Rolünüze En İyi Şekilde Biz Hazırlıyoruz.

Bu Eğitim İle Hedeflemekte Olduğumuz Klit Noktalar Sırasıyla Şu Şekilde

PROGRAMIN AMACI:

 • Oyunculuk Meslek Becerisinin Kazandırılması.
 • Medya Dünyasına Yeni Oyuncu Adaylarının Kazandırılması.

 

PROGRAMIN İÇERİĞİ:

 • İyi Bir Oyuncuda Bulunması Gereken Özellikler
 • Ses ve Nefes Teknikleri
 • Diksiyon – Fonetik (Soluk – Ses – Boğumlama)
 • Artikülasyon
 • Doğaçlama
 • Duyguların İfadesi
 • Beden Dili
 • Metin Çözümleme – Metin Değerlendirme
 • Hareket
 • Temel Şan Eğitimi
 • Oyunculuk
 • Oyunculuk – Rol
 • Oyunculuk – Jest – Mimik
 • KAMERA UYGULAMALARI
 • Kamera Önü Heyecanının Dizginlenmesi
 • Kamera Önünde Duyguların Yansıtılması
 • KAMERA OYUNCULUĞU

 

PROGRAM SÜRESİ:

 • Temel Oyunculuk Eğitimi, haftada 2 gün ve günde 3’er saat olmak üzere haftada 6 saat, 16 hafta süren toplamda 96 saatlik bir eğitim programıdır. Bu eğitim programının ilk 30 saati Diksiyon, kalan 66 saati Temel Oyunculuk uygulamalarını kapsamaktadır.

 

Setroom Ajans olarak  dizi ve film setlerine Vip araç, Karavan, Limuzin, Servis Aracı Kiralama hizmeti vermekteyiz.

Film Setlerine Araç Kiralama Hizmeti, Günümüz şartlarında profesyonel ekipmanlara hizmet vermekteyiz. Nakliye,Prodüksiyon, mobil jeneratör araç tedarikçisi olarak yıllardır hizmet veren Setroom Ajans sektörün en iyi firması.

Film ve Dizi Setlerine Kiralık Araç Hizmetlerimiz:

Dizi Ve Film Setlerine Kiralık Karavan

Mobil Jeneratör

Kiralık Set Karavanı

Vip Araçları

Işık Kamyonu

Set Kamyonu